Bucuresti 2012

  • Coordonator scoli: Laurentiu Oprea; Nicolae Milea
  • Coordonator cluburi: Dan Ionescu
  • Loca?ie: Baza Sportiva Romprim

Cluburi

Sâmbata, 12 mai

GRUPA A
09:00 . – . 0-0
12:00 . – . 0-0
17:00 . – . 0-0
Grupa B
09:00 . – . 0-0
12:00 . – . 0-0
17:00 . – . 0-0

Duminica, 13 mai

Semifinale Finala
10:00 . – . 0-0 13:00 . – . 0-0
. – . 0-0

Scoli

Vineri, 11 mai

Sector 3

Meci 1 Meci 2 Meci 3 Meci 4
9:00 Scoala Nr. 20 – Scoala Nr. 21 2-1 10:00 Scoala Nr. 20 – Scoala Nr. 55 1-0 11:30 Scoala Nr. 20 – Scoala Nr. 88 1-1, 4-5 12:00 Scoala Nr. 88– Scoala Nr. 195 0-2
Scoala Nr. 88– Scoala Nr. 116 4-0
10:30 .Scoala Nr. 82– LAUDER 3-0
Scoala Nr. 47 – Scoala Nr. 70 0-4 Scoala Nr. 70– Scoala Nr. 195 0-1 Scoala Nr. 82– Scoala Nr. 195 0-2
9:30 .Scoala Nr. 199– Scoala Nr. 149 6-0 .Scoala Nr. 199– Scoala Nr. 200 1-0 12:30 Scoala Nr. 199– LIC International Informatica 199-INF
Scoala Nr. 80 – Scoala Nr 87 3-0 Scoala Nr. 80 – Scoala Nr. 200 1-1, 1-3
10:00 .Scoala Nr. 94 – Scoala Nr. 95 0-8 Scoala Nr. 95– LIC International Informatica 0-0, 1-2 LIC International Informatica – Scoala Nr. 84 0- 0, 7-5
.Scoala Nr. 73 – Scoala Nr. 78 3-0 Scoala Nr. 73– Scoala Nr. 84 1-5

Sector 2

Meci 1 Meci 2 Meci 3
11:30 Scoala Nr. 41 – Scoala Nr. 66 0-5 12:00 .Scoala Nr. 66– Scoala Nr. 31 . 0-1 13:30 . Scoala Nr. 31– Scoala Nr. 46. 0-3
Scoala Nr. 31 – Scoala Nr. 56 2-0
Scoala Nr. 46– Scoala Nr. 145 3-3, 9-8 12:30 .Scoala Nr. 46– Scoala Nr. 62 1-1,5-3
12:00 Scoala Nr. 71 – Scoala Nr. 62 1-3
Scoala Nr. 28– Scoala Nr. 32 1-3 Scoala Nr. 32– Scoala Nr. 25 1-1,4-2 .Scoala Nr. 32– SF Pantelimon 0-0 ,3-2
Scoala Nr. 39– Scoala Nr. 25 1-2
12:30 Scoala Nr. 30– Scoala Nr. 50 0-2 .Scoala Nr. 50– SF Pantelimon 0-2
Scoala Nr. 27– SF Pantelimon 1-3

Sector 5

Meci 1 Meci 2 Meci 3
14:00 Scoala Nr. 114 – Scoala Nr. 130 4-1 14:00 Scoala Nr. 114 – Scoala Nr. 52 3-0 15:30 .Scoala Nr. 114 – Scoala Nr. 2 . 1-1,2-3
Scoala Nr. 52– Scoala Nr. 26 2-0
Scoala Nr. 188 – Scoala Nr. 135 0-2 14:30 Scoala Nr. 135– Scoala Nr. 2 0-2
14:30 Scoala Nr. 131– Scoala Nr. 2 3-0, 0-3
Scoala Nr. 139– Scoala Nr. 128 0-0, 3-1 Scoala Nr. 139– Scoala Nr. 124 2-1 Scoala Nr. 139– ODOBLEJA 2-3
Scoala Nr. 144 – Scoala Nr. 124 0-3
15:00 ODOBLEJA– Scoala Nr. 146 3-0 ODOBLEJA– Scoala Nr. 280 0-0,4-3
Scoala Nr. 127– Scoala Nr. 280 0-5

Sambata, 12 mai

Sector 1

Meci 1 Meci 2 Meci 3
10:00 – 10:30 Scoala Nr. 192 – Scoala Nr. 5 3-0 10:30 . Scoala Nr. 192 – Monnet . 1-1,2-3 11:30 Monnet -Scoala Nr. 179. . 0-3
Scoala Nr. 181 – Scoala Jean Monnet 0-6
10:30 – 11:00 Scoala Nr. 175 – Scoala Nr. 179 1-3 .Scoala Nr. 179– Scoala Nr. 3 9-0
Scoala Nr. 11– Scoala Nr. 3 1-2
11:00 – 11:30 Scoala Nr. 184– Scoala Nr. 12 3-1 11:00 Scoala Nr. 184– Scoala Nr. 173 2-1,0-3 12:00 .Scoala Nr. 173– Scoala Nr. 162 0-6
L. Neculce – Scoala Nr. 173 0-3
.Scoala Nr. 162– Scoala Nr. 178 4-0 .Scoala Nr. 162 – Sc. Europeana 2-1
.Scoala Europeana – Scoala Nr. 183 9-0

Sector 6

Meci 1 Meci 2
14:30 Scoala Nr. 186 – Scoala Nr. 59 0-0 13:00 . – . 0-0
. – . 0-0 13:30 . – . 0-0

Sector 4

Meci 1 Meci 2
13:00 Scoala Nr. 97 – Scoala Nr. 98 0-0 15:30 . – . 0-0
13:00 Scoala Nr. 102 – Scoala Acad. Marin Voiculescu 0-0
Scoala Nr. 110 – Scoala Nr. 111 0-0 . – . 0-0
. – . 0-0

Duminica, 13 mai

Optimi Sferturi
08:30 .Echipa 1 vs Echipa 2. 0-0 09:30 Echipa 1 vs Echipa 3 0-0
.Echipa 3 vs Echipa 4 0-0
.Echipa 5 vs Echipa 6 0-0 Echipa 5 vs Echipa 7. 0-0
.Echipa 7 vs Echipa 8 0-0
Echipa 9 vs Echipa 10 0-0 Echipa 9 vs Echipa 11 0-0
Echipa 11 vs Echipa 12 0-0
9:00 Echipa 13 vs Echipa 14 0-0 Echipa 13 vs Echipa 15 0-0
Echipa 15vs Echipa 16 0-0
Semifinale Finala
11:00 . Echipa 1 vs Echipa 5. 0-0 12:30 . Echipa 1 vs Echipa 7. 0-0
.Echipa 7 vs echipa 13 0-0