Suceava 2011

  • Coordonator scoli: Gheorghe Coman
  • Coordonator cluburi: Ciprian Anton
  • Locație: Stadion Areni

Cluburi

Sâmbătă, 16 aprilie

GRUPA A
09:00 LPS Suceava – FC Vaslui 1-3
12:00 FC Vaslui – FCM Bacau 0-1
17:00 LPS Suceava– FCM Bacau 0-0
Grupa B
09:00 CSS Botosani – LPS Iasi 1-1
12:00 LPS Iasi – Ceahlaul Piatra-Neamt 0-8
17:00 CSS Botosani – Ceahlaul Piatra-Neamt 0-0

Duminică, 17 aprilie

Semifinale Finala
10:00 FCM Bacau – CSS Botosani 0-2 13:00 CSS Botosani-Ceahlaul Piatra-Neamt 0-1
FC Vaslui – Ceahlaul Piatra-Neamt 0-0 (4-5 dp)

Școli

Sâmbâtă, 16 aprilie

Șaisprezecimi Optimi
8:30 Scoala Nr. 1 Suceava-Scoala Zvoristea 1-1 (7-8 dp) 14:30 Scoala Zvoristea-Scoala Nr. 3 Suceava 1-0
Scoala Scheia-Scoala Nr. 3 Suceava 0-6
10:00 Scoala Serbauti-Scoala Nr. 12 Suceava 1-1 (5-6 dp) Scoala Nr. 12 Suceava-Scoala Nr. 9 Suceava 0-2
Scoala Nr. 11 Suceava-Scoala Nr. 9 Suceava 0-1
10:30 Scoala Liteni-Scoala Nr. 4 Suceava 2-1 15:00 Scoala Liteni-Scoala Banesti 0-2
Scoala Nr. 6 Suceava-Scoala Banesti 0-8
11:00 Scoala Bosanci-Scoala Nr. 10 Suceava 1-2 Scoala Nr. 10 Suceava-Scoala Hintesti 4-0
Scoala Hintesti-Scoala Mitocu Dragomirnei 2-0
11:30 Scoala Nr. 7 Suceava-Scoala Malini 6-0 15:30 Scoala Nr. 7 Suceava-Scoala Fantanele 5-0
Scoala Iaslovat-Scoala Fantanele 1-2
13:00 Scoala Patrauti-Scoala Risca 0-0 (4-3 dp) Scoala Patrauti-Scoala Dumbraveni 0-0(9-10 dp)
Scoala Dumbraveni-Scoala Todiresti 2-0
13:30 Scoala Ipotesti-Scoala Udesti 3-0 16:00 Scoala Ipotesti-Scoala Ilisesti 0-0 (3-4 dp)
Scoala Ilisesti-Scoala Dolhasca 2-0
14:00 Scoala Nr. 8 Suceava-Scoala Adancata 1-2 Scoala Adancata-Scoala Gramesti 2-0
Scoala Gramesti-Scoala Zamostea 1-0

Duminică, 17 aprilie

Sferturi Semifinale Finala
9:00 Scoala Zvoristea-Scoala nr.9 Suceava 0-3 11:00 Scoala nr.9 Suceava-Scoala nr.10 Suceava 3-0 12:30 Scoala nr.9 Suceava-Scoala nr.7 Suceava 0-0 (3-5 dp)
Scoala Banesti-Scoala nr.10 Suceava 0-1
09:30 Scoala nr.7 Suceava-Scoala Dumbraveni 3-0 Scoala nr.7 Suceava-Scoala Adancata 1-0
Scoala Ilisesti-Scoala Adancata 0-3