Cluj-Napoca 2011

  • Coordonator scoli: Ioan Catinas
  • Coordonator cluburi: Alin Banceu
  • Locație: Baza Sportiva Unirea

Cluburi

Sâmbătă, 26 martie

GRUPA A
08:30 Universitatea Cluj – Luceafarul Oradea 1-1
11:30 Luceafarul Oradea – Gloria Bistrita 4-2
16:30 Universitatea Cluj – Gloria Bistrita 4-1
Grupa B
09:30 FC Mara 2010 Baia Mare – LPS Satu-Mare 2-5
12:30 LPS Satu-Mare – Viitorul Zalau 3-1
17:30 FC Mara 2010 Baia Mare – Viitorul Zalau 1-1

Duminică, 27 martie

Semifinale Finala
08:30 

09:30

Universitatea Cluj – Viitorul Zalau 6-0 13:00 Universitatea Cluj-LPS Satu Mare 9-0
Luceafarul Oradea – LPS Satu Mare 2-3

Școli

Sâmbâtă, 26 martie

Șaisprezecimi Optimi
8:30 C.N.P. Gheorghe Lazar-Scoala Radu Stanca 1-5 14:30 Scoala Radu Stanca-Liceul T.U. Janos Zsigmond 7-0
Liceul T.U. Janos Zsigmond-Scoala Gheorghe Sincai Floresti 5-3
10:00 Scoala Iuliu Hatieganu-Liceul T. Onisifor Ghibu 5-0 Scoala Iuliu Hatieganu-Liceul T.B. Emanuel 5-0
Liceul T.B. Emanuel-Scoala Caianu 1-0
10:30 C.N. Emil Racovita-Scoala Manastireni 0-3 15:00 Scoala Manastireni-Liceul T. Nicolae Balcescu 0-6
Scoala Iclod-Liceul T. Nicolae Balcescu 1-9
11:00 Scoala Camarasu-Liceul T. Gelu Voievod Gilau 3-0 Scoala Camarasu-Liceul Brassay 1-0
Liceul Brassay-Scoala Octavian Goga 1-0
11:30 Scoala Horea, Closca si Crisan Turda-L.P.S. Cluj-Napoca 2-1 15:30 Scoala Horea, Closca si Crisan Turda-Liceul T. Bathory Istvan 5-0
Liceul T. Bathory Istvan-Liceul T. Avram Iancu 2-0
13:00 Liceul T. Eugen Pora-Scoala Horea 3-2 Liceul T. Eugen Pora-Scoala Ion Agarbiceanu 0-9
Scoala Ion Agarbiceanu-Liceul T. Gheorghe Sincai 12-0
13:30 Scoala Ion Creanga-Scoala Al. Vaida Voievod 0-3 16:00 Scoala Al. Vaida Voievod-C.N. George Cosbuc 2-1
Scoala Ion Alexandru Sanpaul-C.N. George Cosbuc 0-1
14:00 Scoala Liviu Rebreanu-Liceul T. Mihai Eminescu 2-3 Liceul T. Mihai Eminescu-Scoala Constantin Brancusi 1-1(5-4dp)
Scoala Constantin Brancusi-C.N. George Baritiu 1-0

Duminică, 27 martie

Sferturi Semifinale Finala
9:00 Scoala Radu Stanca-Scoala Iuliu Hatieganu 0-0 (1-3dp) 11:00 Scoala Iuliu Hatieganu-Liceul T. Nicolae Balcescu 0-2 12:30 Liceul T. Nicolae Balcescu-Scoala Ion Agarbiceanu 0-1
Liceul T. Nicolae Balcescu-Scoala Camarasu 3-0
09:30 Scoala Horea, Closca si Crisan Turda-Scoala Ion Agarbiceanu 1-6 Scoala Ion Agarbiceanu-Scoala Al. Vaida Voievod 7-0
Scoala Al. Vaida Voievod-Liceul T. Mihai Eminescu 5-2