Bucuresti 2011

  • Coordonator scoli: Laurentiu Oprea; Nicolae Milea
  • Coordonator cluburi: Dan Ionescu
  • Locație: Stadion Juventus Colentina

Cluburi

Sâmbătă, 14 mai

GRUPA A
09:00 Dinamo – CSS Slobozia 7-0
12:00 CSS Slobozia – Astra Giurgiu 3-2
17:00 Dinamo – Astra Giurgiu 12-0
Grupa B
09:00 Atletic Junior Calarasi– Petrolul ’95 2-6
12:00 . – . 0-0
17:00 Petrolul ’95 – Atletic Junior Calarasi 1-0

Duminică, 16 mai

Semifinale Finala
10:00 Dinamo – Atletic Junior Calarasi 1-0 13:00 Dinamo – Petrolul ’95 3-2
CSS Slobozia – Petrolul ’95 0-3

Scoli

Vineri, 13 mai

Sector 3

Meci 1 Meci 2 Meci 3
9:00 Sc. Gen.  nr. 195 – Sc. Gen.  nr. 21 1-0 10:00 Sc. Gen.  nr. 195 – Sc. Gen.  nr. 70 3-0 11:30 Sc. Gen.  nr. 195 – Sc. Gen.  nr. 20 2-0
Sc. Gen.  nr. 70 – Sc. Gen.  nr. 73 2-1
Sc. Gen.  nr. 78 – Sc. Gen.  nr. 80 3-0 10:30 Sc. Gen.  nr. 78 – Sc. Gen.  nr. 20 0-2
Sc. Gen.  nr. 20 – Sc. Internationala 1-0
9:30 Sc. Gen.  nr. 55 – Sc. Gen.  nr. 84 0-1 Sc. Gen.  nr. 84 – Sc. Gen.  nr. 88 1-1 (7-8 dp) Sc. Gen.  nr. 88 – Sc. Gen.  nr. 82 1-0
Sc. Gen.  nr. 95 – Sc. Gen.  nr. 88 0-3
10:00 Sc. Gen.  nr. 112 – Sc. Gen.  nr. 149 0-7 Sc. Gen.  nr. 149 – Sc. Gen.  nr. 82 0-4
Sc. Gen.  nr. 82 – Sc. Gen.  nr. 47 10-0

Sector 2

Meci 1 Meci 2 Meci 3
11:00 Sc. Gen.  nr. 41 – Sc. Gen.  nr. 32 0-2 12:00 Sc. Gen.  nr. 32 – Sc. Gen.  nr. 77 2-4 13:30 Sc. Gen.  nr. 77 – Sc. Gen.  nr. 39 0-1
Sc. Gen.  nr. 77 – Sc. Gen.  nr. 50 5-0
Sc. Gen.  nr. 46 – Sc. Gen.  nr. 39 1-3 12:30 Sc. Gen.  nr. 39 – Sc. Gen.  nr. 30 3-0
11:30 Sc. Gen.  nr. 30 – Sc. Gen.  nr. 71 3-1
Sc. Gen.  nr. 56 – Sc. Gen.  nr. 62 0-2 Sc. Gen.  nr. 62 – Sc. Gen.  Sf Pantelimon 0-0 (6-5 dp) Sc. Gen.  nr. 62 – Sc. Gen.  nr. 66 0-3
Sc. Gen.  Sf Pantelimon – Sc. Gen.  nr. 145 2-0
12:00 Sc. Gen. nr. 28 – Sc. Gen.  nr. 66 0-5 Sc. Gen.  nr. 66 – Sc. Gen.  nr. 40 3-2
Sc. Gen.  nr. 40 – Sc. Gen.  nr. 52 2-1

Sector 1

Meci 1 Meci 2 Meci 3
13:00 Sc. Gen.  nr. 162 – Sc. Gen.  nr. 1 3-0 14:00 Sc. Gen.  nr. 162 – Sc. Gen.  Jean Monnet 8-0 15:30 Sc. Gen.  nr. 162 – Sc. Gen.  nr. 186 10-0
Sc. Gen.  nr. 3 – Sc. Gen.  Jean Monnet 0-5
Sc. Gen.  nr. 173 – Sc. Gen.  nr. 171 3-0 14:30 Sc. Gen.  nr. 173 – Sc. Gen.  nr. 186 0-3
13:30 Sc. Gen.  nr. 183 – Sc. Gen.  nr. 186 2-3
Sc. Gen.  nr. 179 – Sc. Gen.  nr. 170 8-0 Sc. Gen.  nr. 192 – Sc. Gen.  nr. 179 0-3 Sc. Gen.  nr. 179 – Sc. Gen.  nr. 11 1-0
Sc. Gen.  Nicolae Iorga – Sc. Gen.  nr. 192 0-1
14:00 Sc. Gen.  nr. 17 – Sc. Gen.  nr. 12 0-3 Sc. Gen.  nr. 12 – Sc. Gen.  nr. 11 2-4
Sc. Gen.  nr. 11 – Sc. Gen.  nr. 182 3-0

Sambata, 14 mai

Sector 5

Meci 1 Meci 2 Meci 3
09:00 Sc. Gen. Ion Barbu - 10:30 Sc. Gen. Ion Barbu – Sc. Gen.  nr. 135 0-1 11:30 Sc. Gen.  nr. 135 – Sc. Gen.  nr. 124 0-0
Sc. Gen. nr. 135 – Sc. Gen.  nr. 139 2-0
09:30 Sc. Gen. nr. 124 – Sc. Gen.  nr. 188 5-0 Sc. Gen.  nr. 124 – Sc. Gen.  nr. 143 3-0
Sc. Gen. nr. 143 -
10:00 Sc. Gen. nr. 280 – Sc. Gen.  nr. 128 3-0 11:00 Sc. Gen.  nr. 130 – Sc. Gen.  nr. 280 0-10 12:00 Sc. Gen.  nr. 280 – Sc. Gen.  Stefan Odobleja 0-0
Sc. Gen. nr. 130 – Sc. Gen.  nr. 146 3-0
Sc. Gen. nr. 2 – Sc. Gen. nr. 114 0-1 Sc. Gen. nr. 114 – Sc. Gen.  Stefan Odobleja 2-0
Sc. Gen. Stefan Odobleja -

Sector 6

Meci 1 Meci 2
11:00 Sc. Gen. nr. 176 – Sc. Gen. nr. 160 0-0 13:00 Sc. Gen. nr. Mircea Eliade – . -
12:30 Sc. Gen. nr. 156 – Sc. Gen. nr. 191 3-0 13:30 Sc. Gen. Marin Preda – Sc. Gen. nr. 156 0-0

Sector 4

Meci 1 Meci 2
14:00 Sc. Gen. nr. 119 – Sc. Gen. nr. 93 3-0 15:30 Sc. Gen. nr. 119 – Sc. Gen. nr. 189 4-0
14:30 Sc. Gen. nr. 189 – Sc. Gen. nr. 133 1-1
Sc. Gen. nr. 79 – Sc. Gen. nr. 97 0-3 Sc. Gen. nr. 97 – Sc. Gen. nr. 102 4-5
Sc. Gen. nr. 102 – Sc. Gen. nr. 109 3-0

Duminica, 15 mai

Semifinale Finala
08:30 Sc. Gen. nr. 162-Sc. Gen. nr. 39 2-1 09:30 Sc. Gen. nr. 119 – Sc. Gen. nr. 162 0-5
Sc. Gen. nr. 119 -
Sc. Gen. nr. 139 . – Sc. Gen. nr. 195 0-0 Sc. Gen. nr. 139 – Mircea Eliade 3-4
Mircea Eliade -
Sc. Gen. nr. 179 – Sc. Gen. nr. 280 0-1 Sc. Gen. nr. 280 – Sc. Gen. nr. 156 1-0
Sc. Gen. nr. 156 -
9:00 Sc. Gen. nr. 66 – Sc. Gen. nr. 11 0-0 Sc. Gen. nr. 66 – Sc. Gen. nr. 88 1-0
Sc. Gen. nr. 88 -
Semifinale Finala
11:00 Sc. Gen. nr. 162- Mircea Eliade 0-3 12:30 Mircea Eliade – Sc. Gen. nr. 280 3-1
Sc. Gen. nr. 280 – Sc. Gen. nr. 66 2-0