Timișoara 2010

  • Coordonator scoli: Gavrilă Mureşan
  • Coordornator cluburi: Tiberiu Lajos
  • Locație:  Baza Sportivă Universitatea Politehnică Timișoara

Profesioniști

Sâmbătă, 24 aprilie

GRUPA A
09:00 FC Scolar Resita – Pandurii Targu-Jiu 4-1
12:00 Pandurii Targu-Jiu – FC Drobeta Turnu-Severin 5-0
17:00 FC Scolar Resita – FC Drobeta Turnu-Severin 3-0
Grupa B
09:00 FC Timisoara – ACU Arad 3-2
12:00 ACU Arad – Jiul Petrosani 3-1
17:00 FC Timisoara – Jiul Petrosani 7-1

Duminică, 25 aprilie

Semifinale Finala
10:00 Pandurii Targu-Jiu – FC Timisoara .-. 13:00 ACU Arad – FC Timisoara 4-2
FC Scolar Resita – ACU Arad 1-5

Școli

Sâmbătă, 24 aprilie

Șaisprezecimi Optimi Sferturi
8:30 Scoala Nr.6 TM- Scoala Nr.21 TM 0-2 14:30 Scoala Nr.21 TM – Scoala Nr.30 TM 4-1 16:00 Scoala Nr.21 TM – LPS Banatul 0-5
Scoala Nr.12 TM- Scoala Nr.30 TM 0-4
10:00 LPS Banatul – Scoala Nr.19 TM 4-1 LPS Banatul – Scoala Dinias 4-1
Gr.Sc.Agricol Ortisoara – Scoala Dinias 1-2
10:30 Scoala Giroc  - Scoala Nr.7 TM 0-1 15:00 Scoala Nr.7 TM – Scoala Nr.16 TM 2-0 Scoala Nr.7 TM – CN Banatean TM 3-4 (dp)
Scoala Satchinez – Scoala Nr.16 TM 2-3
11:00 Scoala Hodoni  - CN Banatean TM 0-3 CN Banatean TM – Liceul Teoretic Recas 4-0
Liceul Teoretic Recas – Lic. Teoretic W. Shakespeare TM 2-0
11:30 Scoala Comlosu Mare – Lic. Teoretic JL Calderon TM 0-3 15:30 Lic. Teoretic JL Calderon TM – Scoala Nr.24 TM 1-2 17:30 Scoala Nr.24 TM – Lic. Teoretic Ciacova 4-0
Scoala Crai Nou – Scoala Nr.24 TM 0-9
13:00 Lic. Teoretic Ciacova – Scoala Nr. 26 TM 1-0 Lic. Teoretic Ciacova – Lic.Teoretic N Lenau TM 6-0
Scoala Dudestii Vechi – Lic.Teoretic N Lenau TM 0-1
13:30 Scoala Periam – Scoala Nr. 13 TM 1-3 16:00 Scoala Nr. 13 TM – Scoala Bazos 2-0 Scoala Nr. 13 TM – Lic. Teologic Logos Timisoara 3-4 (dp)
Scoala Bazos – Scoala Topolovat 2-0
14:00 Lic. Teologic Logos Timisoara – Scoala Tormac 2-0 Lic. Teologic Logos Timisoara – Scoala Pesac 4-2 (dp)
Scoala Izvin – Scoala Pesac 0-2

Duminică, 25 aprilie

Semifinale Finala
10:00 LPS Banatul Timisoara – CN Banatean Timisoara 5-0 12:30 LPS Banatul Timisoara – Scoala nr. 24 TM 5-0
Scoala nr. 24 TM – Liceul Teologic Logos TM 1-0