Suceava 2010

  • Coordonator scoli: Coman Gheorghe
  • Coordonator cluburi: Ciprian Anton
  • Locație:  Stadionul Areni

Profesioniști

Sâmbata, 17 aprilie

GRUPA A
09:00 Poli Iasi – FC Vaslui 2-3
12:00 FC Vaslui –C.N. Nicu Gane Falticeni 1-2
17:00 Poli Iasi – C.N. Nicu Gane Falticeni 2-0
Grupa B
09:00 Ceahlaul Piatra Neamt – FCM Bacau 4-1
12:00 FCM Bacau – CSS Botosani 1-4
17:00 Ceahlaul Piatra Neamt – CSS Botosani 2-2

Duminică, 18 aprilie

Semifinale Finala
10:30 Poli Iasi – Ceahlaul Piatra Neamt 2-2; 7-8 d.p 13:30 Ceahlaul Piatra Neamt – FC Vaslui 2-1
FC Vaslui – CSS Botosani 2-1

Școli

Sâmbătă, 17 aprilie

Șaisprezecimi Optimi Sferturi
8:30 Scoala  Nr. 4  Sv. – Scoala Nr. 12 Sv. 1-1; 2-4 d.p 14:00 Scoala Nr.12 – Scoala Nr.9 1-0 16:00 Scoala Nr. 12 – Scoala Nr. 9 1-0
Scoala Nr. 1 Sv.- Scoala Nr. 5 Sv. 2-0
10:00 Scoala Nr. 7 Sv.- Scoala Nr. 9 Sv. 0-0; 5-6 d.p Scoala Nr.9 – Scoala Nr.10 3-0
Scoala nr. 10 Sv.- Scoala Nr. 3 Sv. 4-0
10:30 Scoala Nr. 11 Sv.- Scoala Casvana 1-2 14:30 Sc. Casvana – Sc.Adancata 0-0;5-4 d.p Scoala Casvana – Scoala Adancata 1-0
Scoala Nr. 8 Sv.- Scoala Ilisesti 0-2
11:00 Scoala Siminicea – Scoala Mitocul Dragomirnei 1-2 Sc. Mitocul Dragomirnei – Sc. Adancata 0-1
Scoala Adincata – Scoala Bunesti 1-0
11:30 Scoala Udesti – Scoala Iaslovat 1-2 15:00 Scoala Iaslovat – Scoala Dumbraveni 0-3 17:30 Scoala Dumbraveni – Scoala Gramesti 1-1; 4-3 d.p
Scoala Dumbraveni – Scoala Baia 5-2
13:00 Scoala Scheia – Scoala Plopeni 0-1 Scoala Plopeni – Scoala Gramesti 0-2
Scoala Gramesti – Scoala Malini 0-0; 4-2 d.p
13:30 Scoala Todiresti – C.N.Mihai Eminescu Sv. 2-0 15:30 Scoala Todiresti – Scoala Zvoristea 0-0; 2-4 d.p Scoala Zvoristea – Scoala Banesti 1-0
Scoala Hintesti – Scoala Zvoristea 0-1
14:00 Scoala Bosanci – Scoala Banesti 0-0; 1-3 Scoala Banesti – Scoala Serbauti 3-1
Scoala Liteni – Scoala Serbauti 0-4

Duminică, 18 aprilie

Semifinale Finala
11:30 Scoala Nr.12 – Scoala Casvana 0-0; 5-4 d.p 13:00 Scoala Nr.12 – Scoala Dumbraveni 1-1; 5-4 d.p
Scoala Dumbraveni – Scoala Zvoristea 1-1; 3-1 d.p