Râmnicu-Vâlcea 2010

  • Coordonator scoli: Teofilescu Constantin
  • Coordonator cluburi: Gabriel Mangalagiu
  • Locație:  Stadion Municipal Râmnicu Vâlcea

Profesioniști

Sâmbătă, 10 aprilie

GRUPA A
09:00 CSM Rm. Valcea – Petrolul Moreni 4-0
12:00 Petrolul Moreni – CSO Filiasi 0-4
17:00 CSM Rm. Valcea – CSO Filiasi 2-3
Grupa B
09:00 Aripi LPS Pitesi – CSS Caracal 7-0
12:00 CSS Caracal – CSS Alexandria 1-7
17:00 Aripi LPS Pitesti – CSS Alexandria 7-1

Duminică, 11 aprilie

Semifinale Finala
10:00 CSO Filiasi – CSS Alexandria 4-3 13:00 CSO Filiasi – Aripi LPS Pitesti 0-13
CSM Rm. Valcea – Aripi LPS Pitesti 3-7

Școli

Sâmbătă, 10 aprilie

Șaisprezecimi Optimi Sferturi
8:30 Sc.  Nr. 4  Rm. Vl. – Sc.”Take Ionescu” Rm. Vl. 0-3 14:00 Sc.”Take Ionescu” Rm. Vl. – Sc. “I. GH. DUCA” Rm. Vl. 0-1 16:00 Sc. “I. GH. DUCA” Rm. Vl. – Sc. nr. 5 Rm. Vl. 3-0
Sc. “I. GH. DUCA” Rm. Vl. – Sc. “St. Cantacuzino” Calimanesti 5-1
10:00 Sc. nr. 5 Rm. Vl. – Sc. Baile Olanesti 2-0 Sc. nr. 5 Rm. Vl. – Scoala Galicea 1-0
Sc. nr. 10 Rm. Valcea – Scoala Galicea 0-3
10:30 Sc. “Anton Pann” Rm. Vl. – Scoala Ionesti 3-0 14:30 Sc. “Anton Pann” Rm. Vl. .-. Sc. “Anton Pann” Rm.  Vl. – Sc. “Nicolae Balcescu” Dragasani 2-5
Sc. nr. 8 Rm. Vl. – Liceul teoretic Babeni DF
11:00 Scoala Susanu – Sc. “Tudor Vladimirescu” Dragasani 3-0 Scoala Susanu – Sc. “Nicolae Balcescu” Dragasani 1-3
Sc. “Nicolae Balcescu” Dragasani – Gr. Sc. “Petrache Poenaru” Balcesti 6-0
11:30 Scoala Mateesti – Scoala Vaideeni DF 15:00 Gr. Sc. “Preda Buzescu” Berbesti .-. 17:30 Gr. Sc. “Preda Buzescu” Berbesti – Scoala Alunu 4-0
Scoala Prundeni – Gr. Sc. “Preda Buzescu” Berbesti 0-3
12:30 Scoala Stefanesti – Scoala Berbesti 0-8 Scoala Berbesti – Scoala Alunu 0-2
Scoala Alunu – Scoala Glavile Pesceana 3-0
13:00 Gr. Sc. “C-tin Brancoveanu” Horezu – Sc. nr.13 Rm. Vl. 3-0 15:30 Gr. Sc. “C-tin Brancoveanu” Horezu – Liceul Teoretic Brezoi 0-2 Liceul Teoretic Brezoi – Scoala Goranu 4-0
Liceul Teoretic Brezoi – C.N. “Matei Basarab” Rm. Vl. 3-0
13:30 Scoala “Spiru Haret” Rm. Vl. – Liceul Teoretic Ladesti DF Scoala Goranu .-.
Scoala Goranu – Scoala Popesti Golesti 3-0

Duminică, 11 aprilie

Semifinale Finala
11:00 Sc. “I. GH. DUCA” Rm. Vl. – Sc. “Nicolae Balcescu” Dragasani 2-2/4-2 dp 12:30 Sc. “I. GH. DUCA” Rm. Vl. – Gr. Sc. “Preda Buzescu” Berbesti 2-1
Gr. Sc. “Preda Buzescu” Berbesti – Liceul Teoretic Brezoi 2-1