Cluj-Napoca 2010

  • Coordonator cluburi: Alin Banceu
  • Coordonator scoli: Ioan Cătinaş
  • Locație:  Baza Sportivă Unirea

Profesioniști

Sâmbătă, 8 mai

GRUPA A
08:30 LPS Satu-Mare – CFR Cluj 1-2
11:30 CFR Cluj – Gloria Bistrita 1-1
16:30 LPS Satu-Mare – Gloria Bistrita 4-0
Grupa B
09:30 Atletic Oradea– Viitorul Zalau 1-2
12:30 Viitorul Zalau – Xela Baia-Mare 0-0
17:30 Atletic Oradea – Xela Baia-Mare 0-2

Duminică, 9 mai

Semifinale Finala
10:00 CFR Cluj – Viitorul Zalau 0-1 13:00 Viitorul Zalau – LPS Satu-Mare 0-0 (3-1 dp)
LPS Satu-Mare–Xela Baia-Mare 1-1 (2-1 dp)

Școli

Sâmbată, 8 mai

Șaisprezecimi Optimi
8:30 Lic.T.O.Ghibu – Lic.T. O.Goga 0-6 14:30 Lic.T. O.Goga – Sc.Simion Barnutiu 2-0
Lic.T.Bathory Istvan – Sc.Simion Barnutiu 1-1 (0-3 dp)
10:00 Sc.Al.Vaida Voevod – Lic.T.N.Balcescu 3-0 OSc.Al.Vaida Voevod – Sc.Ion Agarbiceanu 0-1
Sc.Ion Agarbiceanu – Sc.I. Hatieganu 1-0
10:30 Sc.Ioan Bob – Lic.Teoretic Unitarian 2-1 15:00 Sc.Ioan Bob – Sc.D.Prodan 1-1 (1-4 dp)
Sc.D.Prodan – Gr.Sc.Chimie Ind. Terapia 3-2
11:00 Lic.T.G.Cosbuc – Sc.HCC Turda 3-2 Lic.T.G.Cosbuc – Lic.T.A.Iancu 2-0
Lic.T.A.Iancu – Lic.T.E.Pora 2-1
11:30 Sc.C.Brancoveanu – Sc.L.Rebreanu 0-3 15:30 Sc.L.Rebreanu – Lic.Gelu Voevod 2-2 (2-3dp)
Lic.T.G.Sincai – Lic.Gelu Voevod Gilau 0-6
13:00 Sc.G.Sincai Floresti – Lic.Program Sportiv Cluj Napoca 7-0 Sc.G.Sincai Floresti – Lic.T.L.Blaga 4-0
Lic.T.Brassai Samuel – Lic.T.L.Blaga 2-2 (4-5 dp)
13:30 Sc.I.Creanga – Col.Pedagogic Gh Lazar 3-0 16:00 Sc.I.Creanga .-.
Scoala Emil Isac CJ – Scoala T.Darjan CJ .-.
14:00 Lic.T.M.Eminescu – Sc. Ioan Alexandru Sanpaul 1-2 Sc. Ioan Alexandru Sanpaul – Scoala Camaras 3-1
Liceul Teologic Emanuel CJ – Scoala Horea CJ .-.

Duminică, 9 mai

Sferturi Semifinale Finala
09:00 Lic.T. O.Goga – Sc.Ion Agarbiceanu 0-1 11:00 Sc.Ion Agarbiceanu – Lic.T.G.Cosbuc 4-1 12:30 Sc.Ion Agarbiceanu – Sc.I.Creanga 2-0
Sc.D.Prodan – Lic.T.G.Cosbuc 0-7
09:30 Lic.Gelu Voevod – Sc.G.Sincai Floresti 2-1 Lic.Gelu Voevod – Sc.I.Creanga 1-2
Sc.I.Creanga – Sc. Ioan Alexandru Sanpaul 2-0