București 2010

  • Coordonator scoli: Laurenţiu Oprea
  • Coordonator cluburi: Dan Ionescu
  • Locație:  Stadionul Rocar

Profesioniști

Sâmbătă, 15 mai

GRUPA A
09:00 Scoala de Fotbal “Eugen Nae” Peris – Atletic Junior Calarasi 1-5
12:00 Atletic Junior Calarasi – Petrolul 95 Ploiesti 0-4
17:00 Scoala de Fotbal “Eugen Nae” Peris – Petrolul 95 Ploiesti 0-13
Grupa B
09:00 CSS Slobozia – CSS 2 Bucuresti 0-3
12:00 CSS 2 Bucuresti – Dunarea Giurgiu 10-0
17:00 CSS Slobozia – Dunarea Giurgiu 6-1

Duminică, 16 mai

Semifinale Finala
09:00 Petrolul 95 Ploiesti – CSS Slobozia 6-1 13:00 Petrolul 95 Ploiesti – CSS 2 Bucuresti 0-0 (4-5 fdp)
Atletic Junior Calarasi – CSS 2 Bucuresti 0-3

Scoli

Vineri, 14 mai

Sector 5

Meci 1 Meci 2 Meci 3
8:30 Liceul “Dimitrie Bolintineanu” – Sc. Gen.  nr. 147 3-0 10:30 Liceul “Dimitrie Bolintineanu” – Sc. Gen.  nr. 114 1-0 11:30 Liceul “Dimitrie Bolintineanu” – Sc. Gen.  nr. 188 3-0
Sc. Gen.  nr. 124 – Sc. Gen.  nr. 114 1-3
9:00 Sc. Gen.  nr. 132 – Sc. Gen.  nr. 146 0-5 Sc. Gen.  nr. 146 – Sc. Gen.  nr. 188 0-2
Sc. Gen.  nr. 141 – Sc. Gen.  nr. 188 0-3
9:30 Sc. Gen.  nr. 136 – Sc. Gen.  nr. 280 0-5 11:00 Sc. Gen.  nr. 280 – Sc. Gen.  nr. 127 4-0 Sc. Gen.  nr. 280 – Sc. Gen.  nr. 139 2-2 (4-2 dp)
Sc. Gen.  nr. 131 – Sc. Gen.  nr. 127 0-3
10:00 Sc. Gen.  nr. 135 – Sc. Gen.  nr. 143 3-0 Sc. Gen.  nr. 135 – Sc. Gen.  nr. 139 1-2
Sc. Gen.  nr. 130 – Sc. Gen.  nr. 139 1-2

Sector 6

Meci 1 Meci 2 Meci 3
.-. 12:30 Colegiul “Mircea Eliade” – Sc. Gen.  nr. 206 3-0 13:30 Colegiul “Mircea Eliade” – Sc. Gen.  nr. 191 7-0
.-.
.-. Sc. Gen.  nr. 172 – Sc. Gen.  nr. 191 0-3
.-.
.-. 13:00 Sc. Gen.  nr. 176 – Sc. Gen.  nr. 205 2-1 Sc. Gen.  nr. 176 – Sc. Gen. nr. 156 0-1
.-.
12:00 Sc. Gen. nr. 197 – Sc. Gen.  nr. 311 3-2 Sc. Gen. nr 197 – Sc. Gen. nr. 156 1-2

Sector 2

Meci 1 Meci 2 Meci 3
.-. 14:00 .-. 15:30 Sc. “Sf. Pantelimon” – Sc. Gen. nr. 66 4-0
.-.
.-. Sc. Gen. nr. 10 – Sc. Gen. nr. 66 0-1
.-.
.-. 14:00 Sc. Gen. nr. 46 – Sc. Gen. nr. 85 0-3 Sc. Gen. nr. 85 – Sc. Gen. nr. 30 1-2
.-.
.-. Sc. Gen. nr. 50 – Sc. Gen. nr. 30 0-7
.-.
.-. 14:30 Sc. Gen. nr. 52 – Sc. Gen. nr. 77 0-3 16:00 Sc. Gen. nr. 77 – Sc. Gen. nr. 56 0-0 (3-5dp)
.-.
.-. Sc. Gen. nr. 56 – Sc. Gen. nr. 71 3-2
.-.
.-. 15:00 Sc. Gen. nr. 24 – Sc. Gen. nr. 41 0-3 Sc. Gen. nr. 41 – Sc. Gen. nr. 40 0-8
.-.
.-. .-.
.-.

Sector 4

Meci 1 Meci 2 Meci 3
.-. 17:30 Sc. Gen. nr. 102 – Sc. Gen. nr. 93 5-0 18:30 Sc. Gen. nr. 102 – Sc. Gen. nr. 97 5-2
.-.
.-. .-.
.-.
.-. 18:00 .-.
.-.
17:00 Sc. Gen. nr. 190 – Sc. Gen. nr. 97 1-6 Sc. Gen. nr. 97 – Sc. Gen. nr. 189 2-0
.-.
.-. 17:30 .-. 18:30 Sc. Gen. nr. 194 – Sc. Gen. nr. 119 3-4
.-.
.-. Sc. Gen. nr. 111 – Sc. Gen. nr. 194 0-1
.-.
.-. 18:00 .-.
.-.
Sc. Gen. nr. 113 – Sc. Gen. nr. 79 3-0 Sc. Gen. nr. 113 – Sc. Gen. nr. 119 1-1 (3-4 dp)
.-.

Sambata, 15 mai

Sector 3

Meci 1 Meci 2 Meci 3 Meci 4
.-. 11:00 Sc. Gen. nr. 20 – Sc. Gen. nr. 112 3-0 14:00 Sc. Gen. nr. 20 – Sc. Gen. nr. 196 1-0 16:00 Sc. Gen. nr. 20 – Sc. Gen. nr. 55 0-0 (4-1 dp)
.-.
.-. Sc. Gen. nr. 47 – Sc. Gen. nr. 196 0-3
.-.
10:30 .-. 11:30 Sc. Gen. nr. 84 – Sc. Gen. nr. 70 0-3 Sc. Gen. nr. 70 – Sc. Gen. nr. 55 1-2
Sc. Gen. nr. 70 – Sc. Gen. nr. 73 2-0
11:00 Liceul de Informatica – Sc. Gen. nr. 94 3-0 Liceul de Informatica – Sc. Gen. nr. 55 0-3
.-.
10:00 .-. 13:00 Sc. Gen. nr. 195 – Sc. Gen. nr. 88 3-0 17:30 Sc. Gen. nr. 195 – Sc. Gen. nr. 82 1-0 Sc. Gen. nr. 195 – Sc. Gen. nr. 95 2-0
Sc. Gen. nr. 88 – Sc. Lauder 3-0
10:30 .-. Sc. Gen. nr. 82 – Sc. Gen. nr. 78 4-1
Sc. Gen. nr. 78 – Sc. Spectrum 2-1
.-. 13:30 Sc. Gen. nr. 22 – Sc. Gen. nr. 95 0-2 Sc. Gen. nr. 95 – Sc. Gen. nr. 149 4-2
.-.
10:30 Sc. Gen. nr. 21 – Sc. Gen. nr. 149 0-2 Sc. Gen. nr. 199 – Sc.Gen. nr. 149 0-3
.-.

Sector 1

Meci 1 Meci 2 Meci 3
15:30 .-. 18:00 Sc. Gen. nr. 162 – Sc. Gen. nr. 11 0-1
Sc. Gen. nr. 11 – Sc. Gen. nr. 13 2-2 (6-5 dp)
16:00 Sc. Gen. nr. 182 – Sc. Gen. nr. 83 0-1 Sc. Gen. nr. 183 – Sc. Gen. nr. 186 2-1
Sc. Gen. nr. 186 – Sc. Gen. nr. 173 3-0
.-. 18:30 Sc. Gen. nr. 171 – Sc. Gen. nr. 179 1-3
.-.
16:0016:30 Sc. Gen. nr. 12 – Sc. Gen. nr. 192 0-0 (4-5 dp) Sc. Gen. nr. 192 – Sc. Franceza 0-3
Sc. Gen. nr. 17 – Sc. Franceza 0-3

Duminica, 16 mai

Optimi Sferturi Semifinale Finala
10:00 Sc. Gen. nr. 40 – Sc. Gen. nr. 179 2-1 11:30 Sc. Gen. nr. 40 – Sc. Gen. nr. 102 0-2 12:30 Sc. Gen. nr. 102 – Sc. Gen. nr. 20 1-0 14:00 Sc. Gen. nr. 102 – Liceul “M. Eliade” 1-6
Sc. Gen. Sf. Pantelimon – Sc. Gen. nr. 102 0-1
10:30 Sc. Gen. nr. 280 – Sc. Gen. nr. 195 1-2 Sc. Gen. nr. 195 – Sc. Gen. nr. 20 0-2
Sc. Gen. nr. 119 – Sc. Gen. nr. 20 0-0 (1-3 dp)
Liceul “Mircea Eliade” 11:00 Liceul “M. Eliade” – Liceul “D. Bolintineanu” 6-0 12:00 Liceul “M. Eliade” – Sc. Gen. nr. 11 8-0
Liceul “Dimitrie Bolintineanu”
Sc. Gen. nr. 11 Sc. Gen. nr. 11 – Sc. Gen. nr. 156 4-0
Sc. Gen. nr. 156